top of page

הַמְלָצוֹת עָלַי

המלצות מעבודת הייעוץ בארגונים 

1.א.. המלצה מאיריס- מ. לשירותים חברתיים
4.א.מכתב המלצה שרית מרונית אייזנשטדט 201
3.א. מכתב המלצה מדנה סיון _שרית פרידמן ב
2. המלצה מאפרת בנארי 2019 אוני. תל אביב.

המלצה מדר' יובל דרור

 

אני ממליץ על שרית בשמחה רבה.

אני מכיר את שרית מתחילת דרכה כיועצת ארגונית, אותה גייסתי לצהל ואף בקטעים שונים של הדרך שירתה תחת פיקודי בתפקידי יעוץ ארגוני והדרכה, בהם אחריות על פיתוח היועצים הארגוניים בצה"ל. לאחר מכן נפרדו דרכנו אך שמרנו על קשר כל העת.

לאורך שנים, שרית מוכרת לי כבעלת מקצוע קפדנית, רגישה מבחינה אתית, חושבת, לומדת תמידית ומעורבת  בענייני לקוחותיה. לאורך השנים הרחיבה את מגוון יכולותיה היעוציות במימד האישי, הבין-אישי, הצוותי, היחידתי והכלל ארגוני.

היא התנסתה רבות ובצורה מוצלחת ובעלת השפעה על לקוחותיה במסגרות הדרכתיות שונות של פתוח מיומנויות ופתוח מנהלים ברמות שונות.

בארבע השנים האחרונות שרית גם מלמדת סטודנטים לתואר שני ביעוץ ארגוני במסגרת הפקולטה לניהול באוניברסיטה תל-אביב (תכנית אותה אני מנהל) בהיבטים שונים של פיתוח ארגוני בראייה מערכתית- כוללנית. הערכות הסטודנטים את הקורס שלה הן באופן עיקבי מעולות והסטודנטים מדווחים עליה כמרצה מעוררת השראה, דוגמא להתנהגות של יועצים ארגוניים, וכבעלת יכולות מעולות של העברת חומרים לימודיים מורכבים. הערכות הסטודנטים אותה בסקרי הוראה תמיד גבוהות ביותר.

שרית היא יועצת ומנחה רצינית, יסודית, עניינית, מחוייבת, מעניינת, מתחברת ללומדים ובכלל לאנשים, ועושה התאמות של חומרי למידה מורכבים לשונות האנושית. היא מצליחה היטב בחיבור בין עולמות תוכן שונים למטרות הלמידה, ומשלבת ראייה פרטנית עם ראיה מערכתית.

שרית גם שותפה לפיתוח סדנאות, מערכי הדרכה ושיעורים הן לבדה והן במסגרת צוותי פיתוח – בהם היא מהווה 'מנוע' צוותי, ומפגינה הן חשיבה יצירתית ומרעננת והן יכולת לגרום לחבריה לצוות להגיע לפתרונות חדשניים בתהליכי פתוח של מודולות הדרכה.

אין לי ספק כי שרית הינה נכס לכל לקוח פוטנציאלי.

 

                                                                           בברכה,

 

         דר' יובל דרור, מנהל התכנית לייעוץ ארגוני בפקולטה לניהול, אונברסיטת תל-אביב (בשנים 2010-2015)

המלצה מיעל רוזן, ספטמבר 2014

 

לכל המעוניין,

 

במסגרת תפקידי כמנהלת מדור ההדרכה והרווחה באוניברסיטת תל-אביב, הועסקה שרית פרידמן-ברזניאק,

החל משנת 2000 ועד 2013, מועד פרישתי, במספר רב של פרויקטים שעניינם הנחייה והדרכה של קבוצות עובדים, אימון מנהלים בכירים ומנהלי ביניים  וייעוץ ארגוני ליחידות.

ההדרכה בה עסקה שרית כללה מגוון רב של נושאים.

מיומנויות ניהול, הכשרת עובדים לעתודה ניהולית, שיפור שירות, שיפור מיומנויות אישיות ובינ-אישיות מגוונות.

שרית נתפסה באוניברסיטה כיועצת ומנחה בכירה. עבודתה אופיינה במקצועיות מעולה. היא שקדה על התעדכנות בתחום, שילבה תיאוריות מרכזיות עם עבודת שטח משימתית. לפני כל פעילות ערכה אבחון מקצועי, יסודי, ענייני ומקיף, של דרגים בהיררכיה, של יחידה ארגונית או של עובד/ת, כדי להתאים התוכן והפעילות למודרכים הספציפיים.

היא מאופיינת באנרגיות ובהתלהבות שסחפו עימה את המודרכים. השקעה שלה בהכנת חומרים, בהתחדשות, השפיעה על השקעה של המודרך.

אסרטיביות, ציפייה לשיתוף פעולה ודוגמה אישית לעבודה רצינית, אותם הביאה שרית למפגשי ההדרכה, הצליחו להוציא מן המודרכים את המיטב האפשרי.

המפגשים עצמם שילבו ידע עם תרגילים , בקבוצות ועם יחידים, עם נכונות של שרית לייעץ ולהיענות לפניות אישיות, במיוחד בעת משבר תעסוקתי,  גם בין מפגשים.

שרית פתוחה לקבל משוב על עבודתה, פתוחה לערוך שינוי, לייצר עניין חדש, פעילות חדשה, כדי להתפתח בעצמה ולמען התפתחות המודרכים. הלמידה הדדית. אני עצמי למדתי ממנה רבות.

מומלצת בכל פה לעבודה מקצועית גבוהה בתחומה.

 

        יעל רוזן. מנהלת מדור ההדרכה והרווחה באוניברסיטת תל-אביב (עד 2013)

המלצה מאלון וינפרס

 

שרית סייעה לאוניברסיטת תל-אביב בשנת 2014 בהקמה ובהדרכה של מוקד המועמדים – מוקד שיוזם פניות למתעניינים בלימודים באוניברסיטה.

 

היכולות וההבנה המקצועית של שרית, לצד האינטליגנציה הרגשית הגבוהה והסגנון הייחודי והנעים, סייעו רבות בהכשרה של צוות המוקד ומנהליו, וכן בליווי שלו בחודשים הראשונים.

 

אנו מסכמים שנת פעילות ראשונה מוצלחת של המוקד, וזוקפים חלק מההצלחה להכשרה המקצועית שניתנה ע"י שרית, ולמוטיבציה שהוחדרה לצוות במהלכה.

  

 

אלון וינפרס. מנהל השיווק של אוניברסיטת תל-אביב

משוב מהסטודנטים

 

שרית מרצה מעולה, מקצועית, מנוסה, מעניינת, קשובה, איכפתית, סבלנית מכילה ונעימה, מעמיקה ומרחיבה מעבר לחומר הנילמד  , מחברת  בין התיאוריה לפרקטיקה ומקפידה שכולם מבינים. השיעור  מאוד פרקטי, המטלות מדויקות לשיפור הלימוד וההבנה, והוא תרם להבנת החומר. שרית הקפידה להעביר את החומר המקצועי בצורה מעולה, ונתנה הרבה דוגמאות.

שרית יוצרת אווירה טובה ופתוחה בכיתה, מעודדת מחשבה, שאילת שאלות ודיון פתוח.

משוב מבוגרי קורסי ניהול - אוניברסיטת תל-אביב

שרית ריתקה ועניינה. גישתה הפתוחה איפשרה לעבוד בנוחות ולהיפתח.

"

"

  • Facebook
  • Instagram
  • LinkedIn

 המלצות מעבודה פרטנית עם מנהלים/ות והקהל הרחב 

שרית יקרה  

את היית  מאד קשובה  לנאמר, הבחנת בין עיקר לטפל, הגבת מתוך הבנה עמוקה,  הארת לי היבטים חשובים שנסתרים מן העין, סייעת לי  להבין לעומק מצבים והתרחשויות, הקלת עלי  ופתחת לי צוהר לנתיבים חדשים, כול זאת, מתוך נקודת מבט מקצועית, אנושית  ומגובשת. נעזרתי מאד.

תודה ענת.

"

"

מכתב המלצה לשרית.jpg
bottom of page